Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN

Koncepcje ogrodów bywają różne. Dlatego też i design lamp musi być różnorodny, by można było w pełni dostosować oświetlenie ogrodowe do wyglądu terenów zielonych. Reflektorki to nowoczesne lampy ogrodowe, które pomogą zaakcentować konkretne obszary lub oświetlić szczególnie interesujące rośliny czy elementy architektury. Najczęściej są to oprawy niskie, ale tym razem prezentujemy lampę należącą do średnich wysokości. Na stalowej podstawie umieszczono pionowy słupek zakończony reflektorkiem z tworzywa sztucznego. Oprawę na żarówkę można pochylać, dostosowując ją do aktualnych potrzeb. Co ciekawe, nie potrzebne są tutaj klosze do lamp ogrodowych, bowiem ich funkcję spełnia samo źródło światła. Oprawka wyposażona jest w gumowy kołnierz, który szczelnie przylega do żarówki, zapobiegając dostawaniu się wody do środka.Szczegóły techniczne:

  • źródło światła - 1 x E27 max. 60 W tj. żarówka tradycyjna z tzw. dużym gwintem. Można stosować również świetlówki energooszczędne oraz żarówki LED. Brak żarówki w zestawie.
  • wymiary - wysokość całkowita 85-95 cm (w zależności od ustawienia oprawy na żarówkę), średnica oprawy na żarówkę 7,5 cm, szerokość podstawy 20 x 20 cm
  • materiał wykonania - stal (podstawa wraz ze słupem), tworzywo sztuczne (reflektorek)