Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN

ARMATURA - Podstawa lampy stołowej wykonana jest z wysokiej jakości metalu w wielu różnych wybarwieniach do wyboru. Dostępne kolory to: różowy ciemny, różowy jasny, biały, niebieski, zielony jasny, pomarańczowy, czerwony, żółty, czarny, czekoladowy, brązowy, szary, fioletowy, stare złoto, stare srebro, antyczny brąz.


KLOSZ - Klosz zastosowany w lampie stołowej wykonany został ze szkła do złudzenia przypominającego kostkę lodu. Efekt ten osiągnięty został przez zastosowanie masywnego, przezroczystego szkła w kształcie sześcianu.


Klosze można dokupić oddzielnie tutaj


ŹRÓDŁO ŚWIATŁA - 1 x E14 max. 60 W tj. żarówka tradycyjna z tzw. małym gwintem. Można stosować również świetlówki energooszczędne oraz żarówki LED. Brak żarówki w zestawie. Oprawa na żarówkę nie jest ruchoma.


WYMIARY - szerokość podstawy 15 x 15 cm, szerokośc lampy ok. 27 cm, wysokość 47 cm


ZASTOSOWANIE - seria lamp KOSTKA przeznaczona jest do ogólnego stosowania. Proste, geometryczne formy oraz dostępność w wielu różnych wariantach kolorystycznych sprawia, że cała seria jest bardzo uniwersalna i doskonale skomponuje się z wiekszością wnętrz, zachowując jednocześnie wysoką użyteczność.


Produkt polski.