Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 18.00 PLN

ARMATURA - Klosz oraz podstawa lampy ogrodowej wykonane jest z ALUMINIUM wysokiej jakości. Lampa stojąca dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych - stare złoto, stare srebro, antyczny zielony oraz czarny.

Trzy pierwsze wybarwienia to podkład czarny pokryty złotą, srebrną lub zieloną patyną (tj. smugi koloru), co pozwala na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego.

Podstawa lampy jest wewnątrz pusta, co pozwala na bezproblemowe podłączenie przewodów elektrycznych. W segmencie przy podłożu przygotowane są trzy otwory montażowe, pozwalające na stabilne przytwierdzenie lampy do gruntu.

W naszej ofercie dostępne są także wylewki (fundamenty) przeznaczone pod te lampy ogrodowe - wylewki.

 

KLOSZ - W lampie stojącej zewnętrznej zastosowano szybki przezroczyste, szklane. W opcji dostępne są także szyby matowe (mleczne). Każda z szybek jest przykręcana oddzielnie, co pozwala w razie uszkodzenia na wymianę tylko tej stłuczonej, bez potrzeby wymiany całego klosza.

 

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA - 3 x E27 max. 60 W tj. żarówka tradycyjna z tzw. dużym gwintem. Można stosować również świetlówki energooszczędne oraz żarówki LED. Brak żarówki w zestawie.

 

WYMIARY - wysokość 243 cm, szerokość 67 cm

 

ZASTOSOWANIE - klasyczna seria lamp ogrodowych przeznaczona do użytku zewnętrznego. Lampy z tej serii znakomicie sprawdzają się jako oświetlenie zewnętrzne przy drzwiach wejściowych do budynków oraz wokół domu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby serię tę stosować także wewnątrz.

 

Klasa szczelności IP44 (oprawa stanowi ochronę przez obiektami większymi niż 1 mm oraz bryzgami wody)