Wczytuję dane...

Udoskonal swój ogród lub budynek

Udoskonal swój ogród lub budynek 

Piękna lampa ogrodowa

 

Wciąż zastanawiasz się nad tym, jak można by unowocześnić swój ogród? Sprawić, by był  wygodniejszy w użytkowaniu, budził większy zachwyt i jeśli to możliwe, aby podniósł się  poziom jego bezpieczeństwa? Jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak właśnie było.  Jeśli posiadasz klasyczne oświetlenie ogrodowe, które musi być włączone przez całą noc i  musisz pamiętać, by je włączyć, a następnie wyłączyć, to właśnie od tego warto zacząć.     

  

 Czujnik ruchu

   Każda latarnia ogrodowa, niezależnie od swojego typu i konstrukcji, może zostać wyposażona w czujniki ruchu. Urządzenia te, zamontowane w starannie wybranych miejscach wzdłuż chodników i alejek, skanują ich teren i kiedy wykryją na nich ruch, wysyłają sygnał do włączenia oświetlenia. Oświetlenie ogrodowe zostanie uruchomione w ułamku sekundy, na czas tak długi, jak go zdefiniujesz lub na tyle, aż czujnik ruchu nie wyśle informacji o tym, że przeszkoda zniknęła z jego pola działania. Czujniki ruchu to bardzo praktyczne urządzenia, mogące w znaczącym sposób ograniczać koszty eksploatacji oświetlenia ogrodowego, zmniejszając rachunki za energię elektryczną. Bardzo prosty montaż oraz kompatybilność z niemal wszystkimi rodzajami lamp ogrodowych, to niewątpliwy atut, którym mogą się one pochwalić.     

   Lampa ogrodowa Led

     Czujniki ruchu w połączeniu z lampami ogrodowymi, efektownie doświetlają chodniki i alejki, sprawiając że poruszanie się po nich jest bezpieczniejsze. Warto się na takie rozwiązanie zdecydować nie tylko w domach i wspólnotach mieszkaniowych bądź spółdzielniach, ale również wtedy, kiedy prowadzisz firmę i często przyjeżdżają do ciebie dostawy. Kurier ciągnący wózki schodowe po nieoświetlonych klatkach schodowych jest wyjątkowym Kinkiet ogrodowy Ledprzykładem tego, jak czujniki ruchu mogą być pomocne w zachowaniu bezpieczeństwa. Lampy sufitowe, uruchamiane takimi czujnikami, pozwalają włączyć dokładnie te lampy, które doświetlają powierzchnię na której wykryto ruch. Następnie, lampy takie ulegają samoczynnemu wyłączeniu i uruchamiają się kolejne, znajdujące się na trasie, na której przebiega droga kuriera.   

Oświetlenie ogrodowe