Wczytuję dane...

Żyrandol, lampa podłogowa, a może lampka stołowa - która z lamp będzie najlepsza do kawiarni...

Żyrandol, lampa podłogowa, a może lampka stołowa - która z lamp będzie najlepsza do kawiarni...

 

Lampa wisząca do wnętrz srebrna pięknaKawiarnie są doskonałymi miejscami na randki oraz spotkania, nie tylko towarzyskie. Coraz częściej w kawiarniach, czy innych lokalach użytkowych odbywają się spotkania biznesowe. Głównie z powodu zróżnicowanych potrzeb klientów, kawiarnie, restauracje i bary powinny być elastyczne w przypadku oświetlenia wnętrz.

 

Para przychodząc do kawiarni szuka zacisznego miejsca. Nie może być ono rozświetlone jasnymi i wyrazistymi lampami. W takich miejscach warto zastosować lampki stołowe, podłogowe lub niewielkie lampy sufitowe. Dadzą one mniej intensywne światło, co zwiększy komfort klientów.

 

Przepiękna nowoczesna lampa stołowaW przypadku spotkań zawodowych chodzi o jasne i klarowne rozwiązania. Dlatego oświetlenie powinno umożliwić swobodną rozmowę. Rozmówcy powinni mieć dobre warunki do obserwacji swoich reakcji. Ponadto oświetlenie w lokalu powinno zapewnić swobodne przeglądanie dokumentów.

 

Chcąc pogodzić różne potrzeby klientów warto zastosować różne rodzaje lamp do wnętrz. Wybierając oświetlenie do lokalu głównie kierujemy się nurtem przewodnim stylistyki wnętrza. Zaraz obok zwracamy uwagę na charakter lokalu. Tu należy pamiętać, iż skupiając się jedynie na jednym typie konsumentów tracimy możliwość na większe zyski. Z tego względu dobrze być elastycznym.

 

Proste, geometryczne formy zapewniają uniwersalne wzornictwo oraz fakt, iż lampa będzie pasowała zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i tradycyjnych.Poszukując oświetlenia do kawiarni, restauracji, czy baru, wybierzmy kilka rodzajów lamp. Pamiętajmy, aby miał element wspólny. To pozwoli na stworzenie spójnego charakteru wnętrza. Odpowiednio dobrane lampy sufitowe oraz stołowe potrafią wiele zdziałać! Żyrandole stosowane jako oświetlenie główne nie muszą być zawsze zapalone. Projekt ich powinien, jednak zachwycać nawet bez włączonej żarówki. Lampa stołowa to nieodzowny element nadawania klimatu i nastrojowości. Niektóre lokale zamiast lamp stołowych używają świeczników. Często bywa, jednak iż obsługa zapomina zapalić świeczkę lub po prostu zbyt szybko wypalają się. Stosując energooszczędne rozwiązania w tego typu lampach nie musimy się martwić o zanik zacisznego nastroju. Zamiast lamp stołowych w celu stworzenia klimatycznych chwil swoim klientom możemy rozstawić w niektórych miejscach lampy podłogowe. Dadzą one podobny efekt nie zajmując przy tym miejsca na stoliku. Pamiętając o możliwości przybycia klientów, chcących załatwić sprawy służbowe, pamiętajmy o wyraźniejszym oświetleniu. Jednak tu też nie możemy przesadzić. Biznesmeni, na spotkania służbowe, często wybierają kawiarnie ze względu na przyjemny i luźny klimat panujący we wnętrzu. Zrelaksowani ludzie szybciej dochodzą do porozumień. Dlatego myśląc o nich możemy zamontować stylową lampę sufitową, która oświetli konkretny stolik. W celu wyeliminowania zbyt dużego światła, warto zdecydować się na abażur lub klosz z przyciemnionego tworzywa.

 Szara lampa podłogowa elegancka

Oświetlenie kawiarni to nie tylko źródło światła, ale głównie to sposób tworzenia klimatu wnętrza. Nie można, więc bagatelizować tej sprawy i należy pamiętać o tym, że odpowiednie oświetlenie może zaważyć na tym, czy klient do nas wróci.

 

 

 

e-Lukas sprzedaż internetowa oświetlenia do domu i ogrodu