Wczytuję dane...

Lampy LED w ogrodzie

Lampy LED w ogrodzie

 

 

Klasyczny kinkiet ścienny LEDOd pewnego czasu ogólnie wiadome jest to, iż oświetlenie LED’owe jest jednym z energooszczędnych źródeł światła. W ogrodzie, gdzie pewne lampy ogrodowe świecą całą noc, lub są często włączane, lampy LED będą świetnie dbały o nasze oszczędności.

 

Wśród oświetlenia LED istnieje praktycznie każdy rodzaj lamp. Czy poszukujemy lamp ściennych, sufitowych, a nawet lamp stojących, pośród oświetlenia LED znajdziemy odpowiednią lampę do swoich potrzeb.

 

Do głównych zalet oświetlenia LED’owego jest ich energooszczędność. Jednak nie jest to jedyna ich zaleta. LED’owe lampy do ogrodu odznaczają się długą żywotnością. Światło padające z LED’owych latarni parkowych jestNowoczesna lampa ogrodowa stojąca LED jaśniejsze i wyraźniejsze. Pozwala to na ustawieniu mniejszej ilości lamp ogrodowych w celu uzyskania podobnego efektu rozświetlenia przestrzeni. Niektóre z lamp zewnętrznych posiada system fotokomórki. Jest to system, który umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie lamp ogrodowych. Tego typu oświetlenie zewnętrzne może działać na ruch, bądź ustawienia czasowe.

 

Dzięki rozmaitości w rodzajach LED’owych lamp ogrodowych możemy je zainstalować w dowolnym miejscy podwórka. Na wjeździe oraz wzdłuż szlaków komunikacyjnych możemy zastosować lampy stojące. Pamiętajmy jednak, aby wybrać niskie lampy ogrodowe stojące lub średniej wysokości. Zapobiegniemy w ten sposób niepotrzebnego oślepienia podczas chodzenia. Przy wejściu do domu lub przy wjeździe na posesję możemy wykorzystać kinkiety ogrodowe. Tak jak przy drzwiach wejściowych jest to idealne rozwiązanie, tak przy wjeździe musimy mieć odpowiedni murek w bramie, aby zainstalować tam lampę ścienną. W głębszej przestrzeni ogrodu jako oświetlenie główne świetnie nadadzą się latarnie ogrodowe. Tu możemy, a nawet powinniśmy, wykorzystać lampy ogrodowe wysokie. Jedynym przypadkiem, gdy nie koniecznie się sprawdzą, to małe ogródki. W celu zaakcentowania pewnych elementów w ogrodzie możemy zastosować niskie lampy ogrodowe stojące, reflektory, bądź oprawy najazdowe.

 

 Lampa zewnętrzna oprawa najazdowa

W ofercie sklepów z lampami znajdziemy szeroki wybór różnych styli LED’owego oświetlenia do ogrodu. Ułatwi to nam dobór odpowiedniej lampy zewnętrznej do naszych potrzeb.

 

 

 

e-Lukas oświetlenie ogrodowe i wewnętrzne