Wczytuję dane...

Rozświetl swoją ścianę lampą ścienną

Rozświetl swoją ścianę lampą ścienną

 

  

Lampa ścienna kinkiet biały dolnyLampa ścienna jest często pomijanym rodzajem sprzętu oświetleniowego. Lampy ścienne mogą być w formie kinkietu, bądź plafoniery ściennej. Kinkiety występują w dwóch wydaniach. Jednym z nich są zwykłe lampy do domu, drugim są kinkiety ogrodowe. Wśród plafonier spotkamy się tylko z lampami do domu.  Oba te rodzaje lamp ściennych dają unikalną możliwość oświetlenia niskich pomieszczeń, w których ciężko było by zamontować żyrandol. Ponadto posiadają indywidualną estetykę, zauważalną już od wejścia, przez co w łatwy sposób można zmienić klimat wnętrz i przestrzeni wokół budynków.

 Lampa ścienna plafoniera szkło białe mazane złoto

Kinkiety, jak również plafoniery oferowane są w różnych stylach, wzorach i projektach w sklepach z lampami. W zależności od wystroju wnętrz, przestrzeni czy indywidualnych pragnień kupującego, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w sklepach z lampami. Lampy ścienne nie tylko różnią się stylem, ale także materiałem, z którego zostały wykonane. Wśród plafonier ściennych dominuje szkło. Natomiast kinkiety mogą być wykonane z tworzywa, metalu, szkła, a także mogą posiadać abażury materiałowe, stylowe i wiele innych. Kinkiety ogrodowe z reguły wykonane z metali, bądź z tworzywa i szkła, ze względu na warunki atmosferyczne, w jakim przyjdzie im pracować.

 

Piękny kinkiet wykonany z wysokiej jakości metalu, klosze wykonane z masywnego szkła.Lampy ścienne są zwykle umieszczone w korytarzach, ponieważ skutecznie oświetlają wnętrze, zachwycając swoim pięknem wszystkich odwiedzających nasz dom. Są one typowo stosowane w celu zapewnienia dobrego światła w miejscach o ograniczonych wymiarach. Szczególnie są to pomieszczenia niskie i nietypowe, np. brama wjazdowa, bądź miejsce przeznaczone na kosz na śmieci. Poza tym kinkiety są świetnym elementem dekoracyjnym w salonie czy w sypialni. Lampy ścienne pięknie będę prezentowały się w łazience, szczególnie te z oświetlenia kryształowego. Odbijając światło dadzą niepowtarzalne efekty świetlne. Kinkiety ogrodowe szczególnie instaluje się przy wejściu, rzadziej wzdłuż ścieżek na ścianie budynków.

W przypadku zastosowania lamp ściennych jako typowy element dekoracyjny warto pamiętać o montaży kinkietów lub plafonier parami lub trójkami, a nie pojedynczo. Zapewni to równowagę w wystroju. Ponadto takie ustawienie pozwoli na pozbycie się zbędnych cieni.

 

 Kinkiet stylowy patyna szkło
Lampy ścienne są idealne jako oświetlenie główne w mniejszych pomieszczeniach, a także świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny. Ich projekt, forma i styl zachwyci każdego, a efekt świetlny zmieni otoczenie nie do poznania. Kinkiety ogrodowe dodadzą uroku i charakteru dla Twojego domostwa. Ścienne lampy do domu dopełnią wystrój każdego wnętrza.

 

 

Sklep z lampami oferujący lampy do domy i oświetlenie zewnętrzne