Wczytuję dane...

Oświetlenie witrażowe

Lampa sufitowa witraż w kwiaty na gałęziOświetlenie witrażoweLampa sufitowa witraż w kwiaty na gałęzi

  

 

Witrażowy kinkiet ze szkła metalu i masy perłowejKlosze do lamp witrażowych zachwycają swoim pięknem, a także unikatowymi kolorowymi efektami świetlnymi. Odznaczają się nietuzinkowym projektem szkła, a lampy stołowe oraz lampy podłogowe stoją na oryginalnej i stylowej oprawie.

 

Klosze do oświetlenia witrażowego są wykonane z różnokolorowego szkła, pociętego w kawałki o dowolnym kształcie i rozmiarze. Łączone są za pomocą miedzi, specjalną techniką. Kawałki szkła łączone są w różnorodny sposób. Czasem uzyskuje się widoczne przedmioty, obiekty roślinne, bądź zwykłe kształty geometryczne. Niemniej jednak wszystkie zachwycają paletą barw i projektem. Dobierając lampę witrażową do swoich wnętrz warto zwrócić uwagę na kolorystykę, bo to ona jest podstawowym elementem oświetlenia witrażowego.

 Stołowa lampka ze szkła witrażowego na podstawie w kształcie kobiety

Lampa stołowa ustawiona w kącie salonu ożywi go nie tylko światłem, ale także wachlarzem barw i kształtów. W kuchni mieniąca się barwami lampa sufitowa wprowadzi niesamowity wykwintny klimat. Rozświetlony kinkiet witrażowy w korytarzu da lekką poświatę i oczaruje naszych gości grą barw. W biurze stawiając lampę podłogową z kloszem witrażowym wprowadzimy elegancką i wytworną atmosferę, a podczas przerwy w pracy lekko ociepli wnętrze swoim światłem.

 

Obecnie w większości ofert sklepów z lampami oświetlenie witrażowe jest przystosowane do żarówek energooszczędnych, co sprawia że użytkowanie ich nie musi być kosztowne. Przy wyborze żarówek należy wziąć także pod uwagę, iż szkło klosza do lamp witrażowych jest dość grube. Z tego względu, aby uzyskać optymalne efekty należy wybrać żarówkę o intensywnym świetle.

 

 

Sklep internetowy oferujący oświetlenie do domu i ogrodu