Wczytuję dane...

Lampy podłogowe do domu i ogrodu

Lampy podłogowe do domu i ogrodu

  

 

lampa podłogowa czarna Lampy podłogowe mogą być głównym źródłem światła w pokoju, bądź jedynie pełnić funkcję dekoracyjną. Umieszczane z reguły w salonie, biurze czy też w restauracjach. Podkreślają elegancję wystroju wnętrz. Choć z reguły używane jako oświetlenie dekoracyjne, świetnie nadają się do oświetlania również większych powierzchni. W celu zastosowania lamp podłogowych jako oświetlenie główne warto zdecydować się na te z otwartym kloszem do góry.

  Stojąca czarna kuta lampa ogrodowa o trzech kloszach

W ogrodzie również możemy spotkać lampy „podłogowe”. Są to wszelkie lampy stojące. Co prawda latarnie zewnętrzne przytwierdza się do podłoża, ale jest to pewna forma lamp podłogowych. Wśród lamp stojących ogrodowych z reguły wyróżniamy lampy stojące wysokie, średnie i niskie. Montowane wzdłuż szlaków komunikacyjnych, w pobliżu bramy, a także w ogrodzie instalując je między drzewami. W nocy zapewniają nam bezpieczeństwo i zdobią światłem przestrzeń wokół domu, a w dzień zachwycają pięknem opraw. W sklepach z lampami znajdziemy lampy stojące ogrodowe w stylu nowoczesnym jak i klasycznym.

 Piękna lampa podłogowa wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze BRĄZ / WIŚNIA

 

Wybierając lampę podłogową czy to do domy, czy to do ogrodu, nie zapominajmy o wysokiej jakości i dbałości wykonania. Sklepy z lampami posiadają szeroki wachlarz lamp podłogowych, więc nie będzie problemu z dobraniem odpowiedniej do wnętrza swojego domu i ogrodu.

 

 

 Sklep z lampami do domu i ogrodu