Wczytuję dane...

Pomagamy dopasować lampę do miejsca

Pomagamy dopasować lampę do miejsca

   

 

	 	  Piękna lampa podłogowa wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze BEŻ/ WIŚNIAOświetlenie, które wykorzystasz podczas czytania umieść nieco powyżej swojego ramienia. Lampy stojące wysokie powinny być oddalone około 0,5 metra od miejsca przeznaczonego do czytania. 

 

Wykorzystując kilka rodzajów lamp, tzn. lampę stołową, lampę podłogową oraz żyrandol, unikniemy efektu cieni. Przestrzeń będzie równomiernie oświetlona, a oczy podczas pracy nie będą się tak szybko męczyć. W salonie, gdy będziemy chcieli stworzyć nastrój wyciszenia wystarczy wyłączyć nadmiar oświetlenia. 

 
Lampy biurkowe powinny skupić światło na powierzchni roboczej i mieć regulowane ramię. Źródło światła powinno być oddalone od pulpitu około 15 centymetrów. Lampa biurkowa OAKLAND w kolorze GRAFITOWO - SREBRNYM


Zazwyczaj czy to lampa sufitowa, czy podłogowa powinna być oddalona o około 90 cm od punktu, który chcemy oświetlić. 

 
Piękna lampa sufitowa wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze SATYNY.Istotną rzeczą jest również wielkość lampy. W dużym pomieszczeniu nie sprawdzi się zbyt mała lampa. Z drugiej strony zbyt duża lampa sufitowa, czy inny rodzaj oświetlenia nie tylko będzie źle wyglądałam w małej przestrzeni, ale także zbyt mocno je rozświetli, przez co będziemy się w nim czuc niekomfortowo.