Wczytuję dane...

Lampa wisząca - nie tylko na taras

Lampa wisząca - nie tylko na taras

Lampy wiszące głównie kojarzyć się mogą z oświetleniem tarasu. Zastosowanie tych lamp ogrodowych jest znacznie szersze. Lampy ogrodowe wiszące mogą śmiało oświetlać taras, jak również altankę, czy pawilony. Ponadto umilą czas spędzany przy stole w ogrodzie zimowym, ale nie tylko. Jeśli stół ogrodowy mamy umiejscowiony pod drzewem, możemy je wykorzystać do zawieszenia lampy ogrodowej. Oczywiście należy zachować wszelką ostrożność, aby nie uszkodzić roślinności.

Światło lamp ogrodowych wiszących rozprasza się promieniście. Intensywność światła rośnie wraz ze zbliżaniem się do lampy. Powoduje to przytulny klimat, który zachęca do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, oraz wspólnego biesiadowania. Lampy ogrodowe zawieszone punktowo na drzewach mogą rozświetlić drogę, bądź nadać tajemniczego charakter dla podwórka.

Wybierając lampy ogrodowe wiszące należy pamiętać o spójności stylów panujących w ogrodzie i domu. Na szczęście w sklepach z lampami jest duży wybór oświetlenia ogrodowego wiszącego. Tak więc czy ogród mamy w aranżacji klasycznej, nowoczesnej czy sielskiej na pewno znajdziemy coś odpowiedniego.

Mała podpowiedź:

  • lampy nowoczesne, będą przykuwać wzrok swoim niebanalnym kształtem;
  • lampy klasyczne, zawsze na czasie, zamienią otoczenie w przytulny zakątek;
  • lampy stylowe, w różnym stylu, czasem mogą przenieść nas nad morze, a czasem w klimaty górskie.