Wczytuję dane...

Wnętrze w przytulnym świetle

Wnętrze w przytulnym świetle

AVES Lampa ścienna  CHROM  

 

 Poszukując oświetlenia do salonu czy sypialni zazwyczaj przede wszystkim kierujemy się elementami dekoracyjnymi typu, by pasowała do tapety czy kanapy, rzadko jednak zwracamy uwagę na praktyczną funkcję oświetlenia w danym pomieszczeniu. Jest ona równie ważna jak kolor klosza czy odległość od sufitu. Decydując się na montaż tylko jednego źródła światła w salonie, sypialni szybko zrozumiemy swój błąd.

 

 Salon to miejsce gdzie spędzamy czas z rodziną i przyjmujemy gości, dlatego główne, jasne światło jest tu niezbędne. Warto zabrać również o bardziej przytulny, nastrojowy blask w tych pomieszczeniach. Wieczorną porą podczas wspólnego oglądania telewizji z dziećmi ostre, górne światło będzie nam przeszkadzało, natomiast zapalone na ścianach kinkiety czy w rozświetlająca Lampa podłogowa MERKURYmrok lampa podłogowa pozwoli na lepszą orientację w pokoju. Dodatkowo przyjemny, przyćmiony blask żarówki po zmroku pozwoli nam na wyciszenie i odpoczynek po całym dniu.

 

 Sypialnia jest głównie miejscem gdzie odpoczywamy i nabieramy sił na wyzwania kolejnego dnia. Zarówno w sypialni rodziców jak i dzieci konieczne jest zainstalowanie kinkietu czy lampki, która przyćmi ostre światło żarówki. Nastrój jaki buduje to oświetlenie pozwala nam łatwiej zasnąć, uspokoić myśli i wyciszyć się.

 

 Choć w sklepach z oświetleniem znajdziemy mnóstwo rodzai lamp i żyrandoli to warto kierować się nie tylko ich zewnętrznym wyglądem ale również praktycznym przeznaczeniem oraz funkcją jaką ma pełnić w danym pomieszczeniu.

 

oswietlenie-ogrodowe.pl