Wczytuję dane...

Magiczna aura wokół

Magiczna aura wokół

Kinkiet ogrodowy IRVIN 

 Ogród rozświetlony mnóstwem światełek skrzących się w płatkach śniegu to niepowtarzalny, magiczny widok. W miastach migające choinki, czy bajecznie oświetlone witryny sklepów mają za zadanie przyciągnąć uwagę klientów, natomiast w obrębie naszego podwórka oświetlenie ma inne zadanie. Głównym celem montażu lamp w ogrodzie jest bezpieczeństwo. Słupki ogrodowe wskazują drogę do domu, wysokie latarnie oświetlają parking a kinkiety czy lampy wiszące-drzwi wejściowe. Każda z lamp ma inne, praktyczne zadanie, jednak wszystkie łączy wspólna aura i klimat jaki roztaczają w ogrodzie po zmroku. Kinkiet ogrodowy ZORA

 

 Fasady domów najczęściej o tej porze zdobią choinkowe światełka, choć elewację budynku możemy rozświetlić w prosty sposób przez cały rok. Szczególnie łatwym zabiegiem jest montaż kinkietów ogrodowych na ścianie domu. Blask padający w dół, do góry dekoracyjnie rozświetli elewację zarówno latem jak i jesienią. W zależności od stylu w jakim został zbudowany dom takie też oświetlenie powinniśmy do niego dopasować. Klasyczne kinkiety ogrodowe  z mnóstwem zdobień i tradycyjnymi daszkami idealnie sprawdzą się przy drewnianych elewacjach, natomiast te bardziej nowoczesne budownictwo cechuje prostota i minimalizm, Lampa ogrodowa wbijana ARNEdlatego też warto postawić na ''ubogie'' w zdobienia modele lamp. Ciekawy efekt przyniosą również małe reflektorki zamontowane przy gruncie gdy padające światło rozświetli budynek od dołu.

 

 Oświetlenie w ogrodzie to niepowtarzalne ułatwienie podczas poruszania się po zmroku, ale również niezwykła dekoracja. Chcąc by stała się bardziej klimatyczna i zmysłowa warto postawić na mleczne bądź dymione klosze, które rozproszą blask żarówki sprawiając iż ogród wokół stanie się magiczny i pełen uroku nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały rok.

 

 

 

  

 

oswietlenie-ogrodowe.pl