Wczytuję dane...

Klimat idealny do świętowania

Klimat idealny do świętowania

 

TAURUS Lampa sufitowa 3-pł

 Podniosły nastrój pozwoli nam lepiej dostrzec roztaczającą się magię świąt. Na zewnątrz nie jest to trudne do zauważenia. Palące się na gankach lampki oplatające rynny czy słupy, migające żarówki na krzewach i drzewkach przy domu, unoszący się aromat świątecznych przysmaków.

 

 Wewnątrz natomiast warto zwrócić uwagę na adekwatne oświetlenie, by atmosfera nie stała się senna czy napięta. Podczas wspólnego posiłku należy postawić przede wszystkim na jasne, główne światło w salonie. Pozwoli nam to na ANTEK Kinkiet ściennypodziwianie dań przygotowanych na Bożonarodzeniowy stół czy ułatwi swobodną rozmowę z bliskimi. Po posiłku, gdy cały gwar przeniesie się w wygodniejsze kanapy czy fotele należy również zwrócić uwagę na oświetlenie. Wówczas warto postawić na nieco przyćmione, mniej ostre światło. Po całym dniu pełnym wrażeń zbyt ostry blask żarówki może zwyczajnie drażnić i dodatkowo męczyć nasz wzrok. Tu idealnie sprawdzą się kinkiety umieszczone na ścianach w salonie czy lampy stołowe, których abażury nieco ukryją ostre światło. Dodatkowo łatwiej nam będzie przy takim świetle podziwiać wielobarwną choinkę w gronie rodziny.

 

 Oświetlenie wewnątrz domu zapewni nam także bezpieczeństwo. Biegające wokół dzieci trudno dogonić poNEMO lampa stołowa całym dniu przygotowań, dlatego takie elementy jak schody, korytarz czy wyjście z domu powinny być rozświetlone w pierwszej kolejności. Warto pokusić się tutaj o montaż żyrandola czy kinkietu z czujnikiem, który automatycznie ukaże zagrożenie.

 

 Choć w codziennym życiu przywiązujemy małą rolę do oświetlenia w domu czy na zewnątrz, to podczas takich okazji widzimy iż jest ono niezbędna zarówno gdy chodzi o bezpieczeństwo jak i nastrój panujący w domu.

oswietlenie-ogrodowe.pl