Wczytuję dane...

Oświetlony parking - wygoda czy bezpieczeństwo ?

Oświetlony parking - wygoda czy bezpieczeństwo ?

Lampa ogrodowa stojąca kuta RIO

 Teraz gdy dni stają się krótsze i szybciej zapada mrok bardziej doceniamy zalety posiadania odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego na swojej posesji. Choć zazwyczaj pamiętamy gdzie rano była kałuża a gdzie zaczynają się schody to jednak mrok nocy utrudnia nam orientację. Chcąc bezpiecznie odnaleźć drogę do drzwi warto pokusić się o montaż choćby kilku lamp, które ułatwią ustalenie naszego położenia.

 

 Posiadacze przydomowych parkingów wiedzą jak ważnym jest by podjazd jak i miejsce pozostawienia auta, jeśli to nie jest garaż, były rozświetlone i bezpieczne. Do tego zadania świetnie nadadzą się wysokie lampy stojące, których światło padające z góry idealnie rozjaśni każdy zakątek podjazdu. Dobrym rozwiązaniem jest również montaż słupków ogr18 Lampa ogrodowa stojącaogrodowych wzdłuż ścieżki, trawnika, co ułatwi nam zaparkowanie auta. Decydując się na zakup średnich lamp ogrodowych należy wybrać wysokość nie mniejszą niż metr, ponieważ niższe lampy mogą nie być widoczne w lusterkach podczas parkowania i możemy niechcący je uszkodzić. Odnośnie barwy światła lepiej sprawdzą się mleczne i dymione klosze, które nieco przyciemnią blask żarówki, dzięki czemu nie zostaniemy oślepieni.

 

  Montaż oświetlenie nie wydaje się sprawą ważną dopóki nie spotka nas czy naszych bliskich krzywda, której można było zapobiec. Koszt zakupu kilku lamp jest niewielki, gdy dzięki temu możemy uniknąć nieszczęścia.

 

 

 

oswietlenie-ogrodowe.pl