Wczytuję dane...

Stwórz odpowiedni nastrój w sypialni!

Stwórz odpowiedni nastrój w sypialni!

 GRAND kinkiet

 Każdy z nas po długim i ciężkim dniu szuka chwili wytchnienia. Najczęściej naszym azylem staje się łazienka, gdzie możemy wziąć odprężającą kąpiel jak i sypialnia, gdzie wtuleni w miękką pościel uspokajamy zmysły po całodniowym hałasie. Chcąc bez przeszkód cieszyć się atmosferą relaksu warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Należy postawić wówczas na przytulne, nieco bardziej nastrojowe lampy. Tu idealnie sprawdzą się kinkiety jak i ustawione przy nocnym stoliku lampki stołowe. Za pomocą odpowiednich abażurów uzyskamy mniej drażniące światło. Po całym dniu nasze oczy są i tak już zmęczone, więc nie warto przysparzać im dodatkowych wrażeń. ARABESCA BRĄZ lampa stołowaPrzyćmione światło padające spod lampki pozwoli widzieć całe pomieszczenie a jednocześnie nie przeszkodzi w wieczornym relaksie.


 Równie ważnym jest by i w dziecięcym pokoju zadbać o delikatniejsze światło podczas zasypiania. Choć nasze pociechy często boją się ciemności to jednak do wyciszenia o wiele bardziej nada się lampka nocna czy kinkiet umieszczony niedaleko łóżka. Zbyt jasne światło rozproszy malucha i utrudni zasypianie, zaś przyćmiona barwa żarówki stworzy delikatny półmrok i powoli bez przeszkód na odprężenie i zaśnięcie. Kinkiet do pokoju dziecka MOTYLEK

 

 Sypialnia staje się naszym azylem odgradzającym codzienny pęd życia od domowego zacisza. Chcąc w pełni zatopić się w łagodnym blasku pozwalającym na wsłuchanie w kojącą ciszę domu warto pokusić się o przemyślany wybór oświetlenia do sypialni.

 

 

oswietlenie-ogrodowe.pl