Wczytuję dane...

Rozświetlamy drzwi wejściowe!

Rozświetlamy drzwi wejściowe!

Plafoniera ogrodowa TWEETY

 Oświetlenie zewnętrzne jest niezwykle przydatne w naszym ogrodzie. Nie tylko zapewnia nam bezpieczeństwo ale również podkreśla walory estetyczne naszego ogrodu. Niestety zalety instalacji lamp w ogrodzie doceniamy dopiero teraz, gdy dni stają się krótsze i mamy trudności w poruszaniu się po posesji po zmroku.

 

 Zarówno wjazd, drzwi wejściowe jak i ścieżki prowadzące od furtki do domu powinny zostać rozświetlone, by ułatwić nam dotarcie do celu. Parking czy dróżkę oświetlimy za pomocą stojących lamp ogrodowych. W zależności od odległości furtki do drzwi taką wysokość słupków dobierzemy. Styl lampy, intensywność światła czy rozmieszczenie zależą od nas samych.

Do oświetlenia drzwi wejściowych Lampa wisząca OGR9najczęściej wybierane są kinkiety ogrodowe. Umieszczone na elewacji budynku idealnie rozświetlą wejście do domu. Fajnym rozwiązaniem są również kinkiety z zamontowanym czujnikiem ruchu, który automatycznie włączy światło, dzięki czemu nie musimy szukać włącznika. Przy zadaszonych wejściach mogą sprawdzić się również wiszące lampy ogrodowe. W zależności od naszych upodobań jedna lub dwie lampy umieszczone symetrycznie nad drzwiami ciekawie je rozświetlą. Intensywność światła jest tu również ważnym elementem. Zbyt jasne światło będzie nas raziło co utrudni szybkie wejście do domu.

 

 Oświetlone drzwi wejściowe pozwolą nam czuć się bezpiecznie na naszej posesji. Dodatkowo pozwoli nam na sprawniejsze odszukanie kluczy i trafienie do zamka, byśmy jak najszybciej mogli rozkoszować się wieczornym spotkaniem z rodziną czy kubkiem gorącej herbaty w towarzystwie ulubionej lektury.

 

oswietlenie-ogrodowe.pl