Wczytuję dane...

Lampy z czujnikiem ruchu

Lampy z czujnikiem ruchu

 

Lampa ogrodowa stojąca ON-74

 Pięknie oświetlony ogród wokół domu to nie tylko kwestia estetyki, ale również bezpieczeństwa. Wybór odpowiednich lamp nie jest prostym zadaniem. Jeśli chcemy by należycie odgrywały swoje zadanie pośród ogrodowej roślinności powinniśmy wcześniej zastanowić się nad wyborem konkretnych lamp jak i ich rozmieszczeniem na całej powierzchni ogrodu.

 

 Wysokie lampy ogrodowe sprawdzą się przy dużych obszarach do rozjaśnienia. Najczęściej ustawiane są przy alejkach i dróżkach, by rozświetlić nam drogę pośród panującego wokół mroku.

Lampa ogrodowa kinkiet OG-18 Słupki ogrodowe klimatycznie oświetlą nam ścieżkę do domu w nieco mniejszych ogrodach. Ustawione przy wjeździe na posesję czy przydomowym parkingu ułatwią nam manewry autem pośród panującej ciemności.

 Niskie lampy ogrodowe choć dające niewiele światła pozwalają nam określić nasze położenie w ogrodzie by bezpiecznie dotrzeć do wejścia. Montując je przy schodach mamy pewność iż każdy z odwiedzających nas gości je zauważy co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych kontuzji.

 

 Kinkiety ogrodowe pomimo ograniczonego pola montażu są często wybieranym oświetleniem do ogrodu. Zazwyczaj umieszcza się je przy drzwiach wejściowych czy bramie wjazdowej do garażu. Jeśli zaś chodzi o estetyczne zastosowanie to idealnie podkreślają niezwykłość i oryginalność BRILLIANT Czujnik ruchubudynku umieszczone na jej elewacji.

 

 Idealnym dodatkiem do lamp ogrodowych są czujniki ruchu. To dzięki nim uda nam się zaoszczędzić na energii, ale również odstraszyć nieproszonych gości. Lampy zapalają się jedynie wykrywając ruch, czyli dokładnie wtedy gdy ich potrzebujemy, dzięki czemu nie muszą palić się przez całą noc. To niewielkie urządzenie pozwoli nam czuć się bezpiecznie na własnej posesji.  

 

 

oswietlenie-ogrodowe.pl