Wczytuję dane...

Czar jesiennego wieczoru...

Czar jesiennego wieczoru...

VALDES Lampa ścienna 

 Długie, chłodne wieczory sprzyjają aurze romantyczności i tajemniczości. Chcąc stworzyć tak magiczny i urokliwy nastrój należy zadbać o odpowiednie oświetlenie wokół. Nie tylko blask zapalonych świec czy grający płonień w kominku będą sprzyjały budowaniu nastroju.

 

 W zależnośPERLA BEŻ lampa stołowaci od pomieszczenia w jakim się znajdujemy zmysłowy półmrok mogą budować różne lampy. W sypialni świetnie sprawdzą się lampy stojące, zarówno podłogowe jak i stołowe modele. Zmysłowy kształt i odpowiednio dobrany abażur rozproszy i nieco przyciemni blask żarówki, dzięki czemu uzyskamy oczekiwany półcień. W salonie w budowaniu romantycznej aury idealnie odnajdą się kinkietyzawieszone w kilku miejscach. Padający z nich blask będzie na tyle jasny, byśmy mogli swobodnie poruszać się po pomieszczeniu, ale również na tyle mroczny by zachować tajemniczy wyraz salonu. W kuchni ciężko doszukiwać się urokliwych momentów, poza tymi z kubkiem herbaty w ręku. Choć mniej ostre i jasne oświetlenie również przyda się podczas gotowania, choćby wrzątku na herbatę. Tu warto pokusić się o montaż opraw do zabudowy bądź opraw podszafkowych. Dyskretne światło padające wprost na blat nie oLampa ogrodowa stojąca OGR19ślepi gości śpiących na kanapie czy drzemiącej w fotelu babci.

 

 Chcąc delektować się pięknem złotej jesieni warto również po zmroku podziwiać nastrojowość i urok kolorowych listków za oknem. Ułatwią nam to lampy stojące do ogrodu, a dymiony klosz zadba o odpowiednią barwę światła. Taki romantyczny nastrój na zewnątrz możemy podziwiać każdej jesieni, jeśli tylko nauczymy się właściwie patrzeć.   

 

oswietlenie-ogrodowe.pl