Wczytuję dane...

Jesień tuż tuż...

Jesień tuż tuż...

Lampa ogrodowa WHITNEY  Mimo iż pogodne, ciepłe wieczory ustępują jesiennej aurze to warto skorzystać jeszcze z ostatnich przebłysków letniego słońca. Spotkania ze znajomymi w ogrodzie, choć nieco chłodniejsze, również mogą być udane. Bogactwa naszych sadów i ogrodów idealnie sprawdzą się na grillu, a ciepły blask lamp rozświetli ten wyjątkowy wieczór. Odpowiednie dobrane oświetlenie do ogrodu rozjaśni mrok i nada mu magicznego klimatu.

 

 Decydując się na zakup lampy, powinniśmy zastanowić się nie tylko nad odpowiednim kolorem, ale również nad wysokością jak i barwą kloszy czy żarówek. Małe elementy w budowie lampy mogą sprawić iż będzie ona niepowtarzalną dekoracją w naszym ogrodzie jak i funkcjonalnym elementem Lampa ogrodowa stojąca ARUBAcałego wystroju. By uzyskać magiczną aurę należy już podczas zakupu postawić na klosze w kolorze mlecznym bądź dymione modele. To dzięki nim światło padające z lampy nie będzie rażące czy ostre. Dodatkowo zostanie rozproszone, dzięki czemu nie będzie odwracało naszej uwagi od toczących się konwersacji a jedynie delikatnie rozjaśni mrok. Ciepły blask żarówki pozwoli poczuć się nam bezpiecznie i błogo w otoczeniu wspaniałej roślinności i jak naszych przyjaciół. Finezji i uroku dodadzą lampom liczne zdobienia i oryginalne kształty kloszy czy ramion. W zależności od stylu ogrodu pamiętajmy by dopasować je do klimatu całej aranżacji.

 

 Warto zatem wykorzystać ostatnie ciepłe chwile by odpocząć w klimacie spokoju i błogiego lenistwa w naszym zakątku. Dłuższy wypoczynek czy nawet spotkania ze znajomymi umożliwi nam dobrze dobrane oświetlenie ogrodowe.

 

oswietlenie-ogrodowe.pl