Wczytuję dane...

Lampy ogrodowe kule

Lampy ogrodowe kule 

 

Lampa ogrodowa stojąca OGR19 Dobranie odpowiedniego oświetlenia do ogrodu nie jest łatwym zadaniem, ponieważ musimy wybrać takie lampy, które będą pełniły jednocześnie kilka funkcji. Rozjaśnienie ogrodu jest pierwszorzędnym zadaniem lamp, ale nie zapominajmy o budowaniu nastroju i klimatu. Bajecznie rozświetlone ogrody, niepowtarzalne iluminacje, tworzą jedynie niektóre lampy w połączeniu z mrokiem i aurą ogrodu. Chcąc stworzyć taką atmosferę w swoim zakątku powinniśmy poszukać odpowiednich lamp.  

 

 Właściwe rozmieszczenie oświetlenia jest równie ważnym elementem jak wybór lamp. Przy ścieżkach świetnie sprawdzą się lampy ogrodowe kule. Nie tylko zaznaczą drogę do domu czy altanki, ale również będą emitowały rozproszone światło dzięki mlecznym kloszom, co dodatkowo nada bajkowego nastroju całej aranżacji. Słupki ogrodowe o kulistych kloszach pozwalają oświetlić większy obszar, jak i również świetnie nadadzą się do oznaczenia Lampa ogrodowa stojąca OGR19wjazdu czy powierzchni tarasu. Wysokie lampy ogrodowe sprawdzą się przy dużej powierzchni ogrodu. Dzięki okrągłym, dymionym czy mlecznym kloszom ich blask nie będzie aż tak ostry, a jedynie miło rozproszony, co również pozwoli na stworzenie tajemniczego nastroju w ogrodzie. Okrągłe klosze, często tzw. kule są niezastąpionym pomocnikiem, gdy chcemy stworzyć nastrój w ogrodzie ale i rozjaśnić go podczas spotkań przy grillu.  

 

 Lampy ogrodowe kule popularne wśród architektów ze względu na współczesne, minimalistyczne wzory i surowe kształty, pomogą nam rozjaśnić poszczególne elementy ogrodu dodając całej aranżacji odrobiny tajemniczości i magii.

 

 

oswietlenie-ogrodowe.pl