Wczytuję dane...

Lampy stołowe, podłogowe-nowe trendy w sprawdzonym wydaniu

Lampy stołowe, podłogowe-nowe trendy w sprawdzonym wydaniu

 

Lampa podłogowa z abażurem

 Jasne, czyste wnętrza to obecnie najczęściej wybierana aranżacja pomieszczeń w naszym domu. Prostota i minimalizm pozwalają poczuć bezpieczną przestrzeń. Dopasowanie odpowiedniego oświetlenia do tego typu wnętrza nie jest łatwą sprawą. Chęć rozświetlenia salonu w najmodniejszy sposób musi zostać ograniczony i zawarty w zasadzie minimalizmu i surowości. Wówczas stawiamy najczęściej na podstawowe rodzaje lamp. Proste żyrandole, dyskretne kinkiety czy przyciemnione plafony. W obecnym trendzie rzadko widujemy niegdyś tak popularne lampy bankierskie niosące ze sobą magiczny klimat czy nawet ceramiczne modele dodające szyku całemu wnętrzu.

 

KORFU Lampa stołowa  Nowoczesne modele lamp stojących zarówno podłogowych jak i biurkowych charakteryzuje surowość i prostota. Niepowtarzalny klimat jaki niosą za sobą rozświetlone lampami fotele do czytania jesiennym wieczorem nie da się niczym zastąpić. Choć zachowanie spójności całej aranżacji pomieszczenia jest ważne, to jednak większym priorytetem jest, byśmy się czuli swobodnie i dobrze we własnym domu. Lampy podłogowe pomogą także zadbać o odpowiedni nastrój po ciężkim dniu, a ich przyciemnione abażurem światło pozwoli na relaks i odprężenie. Dodatkowym atutem jest możliwość przeniesienia jej w dowolne miejsce, wystarczy iż nieopodal znajdziemy gniazdko do którego możemy naszą lampę podłączyć. Zarówno podłogowe jak i stołowe modele cechuje dyskrecja i klimat rozluźnienia jaki ze sobą niosą. Sprawdzą się idealnie gdy chcemy jedynie nakreślić zarys Lampa stołowapomieszczenia podczas oglądania filmu jak i pomogą naszym pociechom w zaśnięciu gdy boją się ciemności.

 

 Światło emitowane przez stojące lampy w zależności od potrzeb może mieć różną barwę. Ostrą, jasną gdy chcemy skupić się na pracy czy czytaniu, jak i ciepłą, rozproszoną gdy zależy nam na odpoczynku i relaksie. Zalet lamp stojących jest wiele, dlatego przy wyborze oświetlenia do naszego domu pamiętajmy by kierować się również własną wygodą i komfortem.

  

 

oswietlenie-ogrodowe.pl