Wczytuję dane...

Witaj szkoło!

Plafoniera ścienna / kinkiet ROBAK                   Witaj szkoło!

 

 Sezon przed szkolny już w pełni. Rodzice głowią się nad zakupem i kompletowaniem szkolnych wyprawek dla swoich pociech, często zapominając o należytym oświetleniu na domowe biurka. Zasiadając do prac domowych oczy naszych dzieci są już zmęczone po całym dniu wówczas należy zadbać o właściwe rozświetlenie blatu biurka, na którym nasze pociechy odrabiają lekcje.

 

KAJTEK II lampa biurkowa ŻÓŁTA

 Wybór odpowiedniej lampki biurkowej nie jest łatwą sprawą, by właściwie odgrywała swoją rolę należy zachować pewne wytyczne podczas jej zakupu. Mianowicie źródło światła powinno znajdować się w odległości 40 cm od blatu, by poprawnie go rozświetlić. Dodatkowo barwa żarówki nie powinna być zbyt jasna, ponieważ będzie mocniej męczyła gałki oczne, zamiast nieść im ulgę. Światło emitowane przez lampkę powinno być zbliżone do dziennego, naturalnego. Ustawienie źródła poniżej linii wzroku sprawi iż lampka nie będzie oślepiała dziecka, a jedynie rozświetlała blat biurka. Możliwość regulacji lampki pozwoli nam na ułożenie jej pod odpowiednim kątem jak i na wymaganej wysokości.

 

Żyrandol do pokoju dziecka SPORT - PLANETA Poza rozświetleniem biurka powinniśmy również pomyśleć o oświetleniu całego pokoju naszego malucha. Tu warto pokusić się o montaż górnej, głównej lampy, która pozwoli dziecku na zabawę w pokoju przy odpowiednim świetle. Jednak gdy chodzi o wyciszenie przed snem należy postawić na kinkiet ścienny, który idealnie sprawdzi się w tej roli, dając przyćmione, spokojne światło. Ułatwi on zaśnięcie dziecku jak i zapewni poczucie bezpieczeństwa u dzieci, które boją się ciemności. Dopasowanie oprawy oświetlenia do upodobań naszego malucha zachęci go do spędzania czasu w jego małym królestwie, jak i dodatkowo pobudzi wyobraźnię, co jest niezwykle korzystne w trakcie rozwoju naszych pociech. Bajkowe wzory i kształty sprawią iż maluch chętniej będzie spędzał czas w swoim zakątku.

oswietlenie-ogrodowe.pl