Wczytuję dane...

Recepta na elegancki wystrój salonu

Recepta na elegancki wystrój salonuAURORA ZŁOTO żyrandol

 Salon jest miejscem reprezentacyjnym całego domu. To tu przyjmujemy gości i spożywamy wspólnie posiłki. Chcąc nadać odpowiedniego nastroju tym spotkaniom warto zwrócić uwagę na oświetlenie tego zakątka domu. Eleganckie lampy nadadzą niepowtarzalny i doniosły klimat wszystkim spotkaniom, zarówno przy świątecznym stole czy spotkaniu ze znajomymi.  

 

HEXAGEN lampa sufitowa Wiszące żyrandole to idealne lampy, gdy chcemy rozjaśnić stół, by celebrować wspólny posiłek. Kryształowe modele najczęściej kojarzą nam się z dostojnością pomieszczenia i iście królewską ucztą. Nic bardziej mylnego. Choć obecnie w aranżacjach stawia się raczej na minimalizm i surową formę to kryształowe oświetlenie odnajdzie się niemal w każdym wnętrzu niosąc ze sobą aurę wytworności i czystego piękna. Dla osób, które nie przepadają za przepychem i stawiają na skromność i prostotę polecamy klasyczne żyrandole. Bez ekstrawagancji i zbędnych zdobień lampy nadadzą wnętrzu naturalnej elegancji. Surowa forma i zachowany umiar stworzą wnętrze z klasą.  

 

 Planując rozmieszczenie oświetlenia w salonie nie należy zapominać o dodatkowych lampach, które pozwolą GILLENIA SZARY/CHROM lampa podłogowa nam na wyciszenie po ciężkim dniu jak i pozwolą naszym oczom odpocząć. Rozmieszczenie kilku kinkietów na ścianach w salonie pozwoli uzyskać odpowiednie światło do poruszania się w salonie, lecz na tyle delikatne by pozwolić nam na odpoczynek. Ciekawym rozwiązaniem jest również ustawienie lamp stołowych na komodzie czy też wykorzystanie lampy podłogowej, co pozwoli nam uzyskać podobny efekt jak w przypadku montażu kinkietów. 

 

 Nowoczesne formy i stonowane barwy dodadzą wnętrzom szyku i klasy. Eleganckie oświetlenie pozwoli nam cieszyć się dostojnym klimatem salonu na co dzień jak i podkreśli podniosłość odbywanych w salonie uroczystości.

 

 

oswietlenie-ogrodowe.pl