Wczytuję dane...

Klosze- nieoceniony pomocnik w budowaniu nastroju.

Klosze- nieoceniony pomocnik w budowaniu nastroju.

 

Klosz KWIATEK niebieski E14

 Wybierając oświetlenie zarówno do domu jak i ogrodu zazwyczaj skupiamy swoją uwagę na budowie lamp, ich kolorze, zdobieniach, rzadko jednak zastanawiamy się czy klosz w lampie jest wystarczająco jasny by rozświetlić daną powierzchnię.

 

 Choć obecnie we wnętrzach panuje moda na ''lampy na kablu'' bez kloszy czy dodatkowych zdobień, to jednak są pomieszczenia gdzie obecność tak mało istotnego szczegółu jest niezbędna. Sypialnia to miejsce, w którym wypoczywamy i wyciszamy się przed snem, dlatego odpowiednio dobrane oświetlenie w tym pokoju jest tak istotne. Klosze do lamp nieco przyciemnione będą tu stanowiły idealne tło Klosz LISTEK biały / bursztyn E14do wieczornego relaksu po ciężkim dniu. W pomieszczeniach typu łazienka warto zwrócić uwagę na szczelność lampy ze względu na dużą wilgotność. Tu sprawdzą się klosze o dużej przepuszczalności światła, by łazienka była jasna i rozświetlona. Dobranie kloszy do poszczególnego pomieszczenia nie jest zadaniem trudnym. Wówczas należy wiedzieć jakie efekty chcemy osiągnąć i jakiego światła w danym pokoju potrzebujemy.

 

 Aktualnie wybór lamp ogrodowych jest ogromny. Poszukując odpowiedniej do naszej aranżacji warto zwrócić uwagę nie tylko na kolor lampy ale również na baKlosz KULA białyrwę klosza. Podstawowymi modelami są białe, tzw. mleczne klosze, które rozpraszają światło, tworząc w ogrodzie malownicze, delikatne kule świetlne. Jeśli chodzi nam o bardziej romantyczne, nastrojowe tło w ogrodzie to polecamy dymione klosze, które nieco przyciemnią blask żarówki nadając mu tajemniczości. Ostre, wyraźne tło uzyskamy przy zakupie lamp z przeźroczystym kloszem, które po zapaleniu przekaże cały blask żarówki ogrodowemu zakątkowi. W lampach do ogrodu klosz stanowi również zabezpieczenie instalacji przy żarówce przed wnikaniem wilgoci.

 

 Wybór lamp do ogrodu jak i domu powinien być przemyślanym zakupem. By w pełni cieszyć się z inwestycji należy zadbać o każdy szczegół.

oswietlenie-ogrodowe.pl