Wczytuję dane...

Parkowe lampy w przydomowej przestrzeni

Lampa ogrodowa stojąca KUTA ozdobna OGR9Parkowe lampy w przydomowej przestrzeni

 

 Chcąc stworzyć klimat parkowy w naszym ogrodzie powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na odpowiednią ilość ścieżek do swobodnego spacerowania czy ustawienie przy nich ławek, ale również na oświetlenie, które pozwoli korzystać nam z tych dróżek również po zmroku. Oczywiście taki przydomowy park możemy stworzyć jedynie w ogrodzie o dużej powierzchni. Znaczna przestrzeń pozwoli nam na swobodne zaprojektowanie oświetlenia jak i wszystkich wymarzonych elementów parkowej architektury tj. oczka wodne czy strumyki, altanki.

 

 Decydując się na zakup parkowych lamp warto zwrócić uwagę na klasę szczelności danego Lampa ogrodowa stojąca kuta CYRUS OGR-29modelu, powinno być to minimum IP44. To da nam pewność iż nasza lampa nie popsuje się przy pierwszym deszczu. W zależności też jaką barwę światła chcemy otrzymać takie klosze powinniśmy zakupić. Jasne, wyraźne światło dadzą przeźroczyste klosze, natomiast mleczne czy dymione rozproszą blask żarówki przez co łatwiej będzie nam stworzyć romantyczny nastrój w ogrodzie. Na ocenę wizualną lamp wpływają również dodatkowe zdobienia na słupie czy przy kloszy, jak i kolor czy ogólna budowa. Wybierając poszczególny model warto dopasować jego styl do klimatu w jakim utrzymany jest ogród, tak by cała aranżacja była spójna i dopasowana. Finezyjne zdobienia na lampach idealnie odnajdą się w klasycznych ogrodach, zaś proste, surowe formy świetnie odnajdą się w Lampa ogrodowa stojąca OGR19minimalistycznym stylu.

 

 Wysokie lampy ogrodowe idealnie wkomponują się w ten swobodny i leniwy klimat. Dzięki znacznej wysokości masztu mogą rozjaśniać duży obszar wokół siebie, dzięki czemu nie musimy ich ustawiać zbyt gęsto wzdłuż ścieżek komunikacyjnych.

 Stworzenie swojej przydomowej parkowej przestrzeni nie jest rzeczą trudną, należy jedynie zadbać o kilka istotnych elementów, które są niezbędne do parkowej aranżacji.oswietlenie-ogrodowe.pl