Wczytuję dane...

Pałac w każdym wnętrzu

Pałac w każdym wnętrzu

 

Kobiety pragną czuć się wyjątkowo, a mężczyźni dążą do spełnienia marzeń swoich kobiet. Wyjątkowość często kojarzy się nam często z luksusem. Natomiast pierwsze skojarzenie z luksusem, to elegancja, przepych i często czasy panowania królów.

Czemu by nie wprowadzić w naszą szarą rzeczywistość trochę wykwintności i poczuć się jak w pałacu? Stosując niewielkie zmiany w wystroju wnętrz możemy stworzyć swój własny prywatny zakątek luksusu.

Takie zmiany mogą, w większości pomieszczeń, łączyć się z wprowadzeniem nowego stylu. Chociaż, krzyżowanie styli nie jest nowością, coraz częściej projektanci starają się wprowadzać najważniejsze elementy z różnych trendów, aby zadowolić wysokie wymagania swoich klientów.

Style można łączyć przez zastosowanie różnych dodatków, mebli, zasłon, gadżetów itp. Jednak jedne z tych rozwiązań są drogie, inne pracochłonne, a z innymi można przesadzić, np. z przesyceniem wnętrz w gadżety. My proponujemy prostą i szybką kosmetykę naszego wnętrza, a mianowicie zmianę oświetlenia.

Jedną zmianą lampy, czy żyrandola w salonie, sypialni, łazience, czy innym wybranym pomieszczeniu możemy w prosty sposób stworzyć piękne wnętrze pałacowe. Do takich zadań najlepiej nadadzą się oświetlenie kryształowe. Można tu wykorzystać szeroką gamę lamp sufitowych, ale także kinkiety oraz lampy stojące.

Kryształy dobrze łączą się z elementami rustykalnymi, stylem francuskim, ale także dobrze odnajdują się we wnętrzach nowoczesnych. Dla niektórych może byś lekkim zaskoczeniem, połączenie lamp kryształowych z betonem, jednak taki zestaw też jest dopuszczalny. Więc połączenia ekstremalne również mogą nas ciekawie zaskoczyć.

Oświetlenie kryształowe może w ciekawy sposób przemienić niemalże każde pomieszczenie w stylowe pomieszczenie pałacowe. Do kuchni polecamy lampy sufitowe. Umieszczone nad stołem nadadzą wyjątkowy charakter każdej wspólnej kolacji, a w dzień odbijające się światło dzienne może stworzyć niezapomniane wrażenia estetyczne.

Honsel Żyrandol - lampa sufitowa CRYSTAL 19966

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/p/37/3550/honsel-zyrandol-lampa-sufitowa-crystal-19966-lampy-sufitowe-oswietlenie-krysztalowe.html

Żyrandol kryształowy SAMT 11086 biały

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/p/37/3978/zyrandol-krysztalowy-samt-11086-bialy-lampy-sufitowe-oswietlenie-krysztalowe.html

Do oświetlenia salonu można również wykorzystać lampy wiszące. Mogą być to również lampy z elementami imitującymi świece, jak również lampy halogenowe. Dają one bielsze światło, które lepiej odbija się od załamań kryształków lamp kryształowych.

Lampa sufitowa 5-pł 1368CB-5

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/p/37/2997/lampa-sufitowa-5-pl-1368cb-5-lampy-sufitowe-oswietlenie-krysztalowe.html

Lampa sufitowa 12-pł 4302/12

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/p/37/3006/lampa-sufitowa-12-pl-4302-12-lampy-sufitowe-oswietlenie-krysztalowe.html

W salonie można również zastosować kinkiety, które świetnie nadadzą się także w sypialni, stwarzając niesamowity, spokojny, a zarazem wyrafinowany klimat.

Oświetlenie kryształowe nie musi składać się tylko z metalu i kryształów. Sklepy z lampami oferują również asortyment z kloszami do lamp kryształowych. Wykonane mogą być one z nitek, materiału zabezpieczonego transparentnym tworzywem, bądź tradycyjnie ze szkła.

        Kinkiet pojedynczy LETIKA mosiądz    CHRISTA Lampa ścienna 2-pł 1441W-2  CARMEN Kinkiet kryształowy 1-PŁ

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/c/22/kinkiety-oswietlenie-krysztalowe.html

Oświetlenie kryształowe można zastosować także w łazience. W tym pomieszczeniu jednak musimy pamiętać o praktyczności. Żyrandole, jak i kinkiety kryształowe, również nadadzą ekskluzywny charakter w łazience, wszak musimy pamiętać o dobrym oświetleniu do robienia makijażu.