Wczytuję dane...

Rozświetl swoją altankę!

Rozświetl swoją altankę!Lampa ogrodowa kinkiet CYRUS 3

 Ciepłe letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na zewnątrz. Ogrodowe altanki na nowo znajdują się w centrum uwagi podczas wieczornych spotkań ze znajomymi przy grillu. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo zarówno gościom jak i domownikom warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego oświetlenia.

 

 Do rozświetlenia altanowej przestrzeni nada się kilka modeli lamp. Szczególnie często wybierane do tego zadania są kinkiety ogrodowe. Umieszczone na słupach po bokacLampa ogrodowa wisząca PASTURE h pozwalają na równomierny rozkład światła, dzięki czemu cała powierzchnia altanki jest rozjaśniona w takim samym natężaniu. Dobrze dobrane modele kinkietów i pomysłowe ustawienie pozwolą nam również zadbać o względy estetyczne, dekoracyjne.

 

 Lampy wiszące są kolejnym modelem oświetlenia używanym do tego zadania. Rozświetlenie powierzchni stołu jest jednym z najistotniejszych miejsc w całej aranżacji. Przy wyborze tego rodzaju lamp warto zwrócić uwagę na wielkość oraz model klosza. Warto wybrać taki, który skieruje blask lampy w stronę stołu a nie sufitu. Im jaśniejszy klosz tym więcej refleksów będzie przez niego przenikało, dlatego jeśli zależy nam na nastrojowym, przyćmionym śwlampa ogrodowa kinkiet LED INOX OGR41ietle warto postawić na mleczne czy dymione klosze.

 

 Z kolei lampy stojące wykorzystuje się przede wszystkim do rozświetlenia powierzchni wokół altanki. W zależności od powierzchni ogrodu takie wysokości lamp stojących będziemy dobierali. Ogrodowe ścieżki, alejki łatwiej będzie znaleźć i podążać nimi jeśli będą odpowiednio oświetlone. Warto również rozważyć zakup lamp LED. Oświetlenie to nie przyciąga owadów, zwłaszcza komarów i meszek, które podczas wieczornego wypoczynku w ogrodzie bywają szczególnie uciążliwe.

oswietlenie-ogrodowe.pl