Wczytuję dane...

Klosze, niemodny dodatek do żyrandola?

Klosze, niemodny dodatek do żyrandola?

Klosz KWIATEK niebieski  Choć obecnie na rynku oświetleniowym króluje moda na surowe i minimalistyczne formy to jednak klasyczne, dostojne modele lamp i żyrandoli nie straciły na swojej popularności. Tradycyjne lampy w zależności od aranżacji mogą również znaleźć swoje miejsce w nowoczesnych wnętrzach.

 

 Urodę i wyjątkowość każdego żyrandola podkreśla jego klosz. Oczywiście nie niepełni on jedynie funkcji dekoracyjnej. Dzięki niemu blask żarówki nie oślepia nas i nie jest tak Kinkiet pojedynczy ABAŻUR JASNYuciążliwy po całym dniu. Pomoże również w ukierunkowaniu światła pod odpowiednim kątem i w konkretne miejsce. Przyćmione światło jakie uzyskamy dzięki takiemu kloszowi pozwoli nam na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Finezyjne zdobienia kloszy podświetlone przez blask żarówki będą również niezwykłą dekoracją w salonie czy sypialni.

 

 Ponadto, kiedy po zrobieniu remontu dotychczasowe oświetlenie nie pasuje do nowego wnętrza nie musimy wymieniać całego żyrandola. Wymiana kloszy czy abażura na inny kolor czy wzór sprawi iż dalej będziemy mogli cieszyć się z ulubionej lampy zachowując GAŁĄZKA Plafoniera ścienna / sufitowaspójność we wnętrzu. Stylowa osłona żarówki potrafi stworzyć odpowiedni klimat w pomieszczeniu, tak byśmy czuli się w nim bezpiecznie.

 

 Modeli i wzorów kloszy i abażurów do lamp jest mnóstwo. W zależności od wystroju wnętrza czy koloru dodatków w salonie taką osłonę żarówki dobierzemy. Tradycyjne materiałowe czy też nowoczesne druciane abażury będą idealną ozdobą nocnej szafki w sypialni. Odpowiednio dobrany klosz w korytarzu czy łazience pozwoli na na bezpieczne korzystanie z pomieszczenia, dodatkowo nadając mu romantyczny klimat.

 

 

oswietlenie-ogrodowe.pl