Wczytuję dane...

Żarówka w roli głównej

Żarówka w roli głównejIRYS lampa sufitowa 7-pł

 Obecnie we wnętrzach widzimy modę na surowe aranżacje, zarówno jeśli chodzi o meble jak i oświetlenie. Żarówka na kablu to idealne rozwiązanie dla osób lubiących dużą przestrzeń i jasne wnętrza. Niczym nie osłonięta żarówka pozwala nam cieszyć się pełnią blasku w całym pomieszczeniu. Oczywiście wiele zależy od modelu żarówki jaki wybierzemy do tego zadania. Warto zwrócić uwagę na wielkość jak i barwę jaką będzie emitował dany model. W pomieszczeniach gdzie potrzebujemy dużo światła postawimy na jasną, ostrzejszą barwę, natomiast w sypialni z powodzeniem możemy postawić na ciepłe, nieco przyćmione światło.

 

SERENA żyrandol 6-pł Choć dotychczas takie oświetlenie kojarzyło nam się z placem budowy gdzie zwisające z sufitu żarówki na surowym kablu nie były czymś niezwykłym to jednak w urządzonym już wnętrzu nieco zaskakuje nas pomysłowość i prostota takiej aranżacji. Takie oświetlenie znajdziemy przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach, stylu industrialnym, skandynawskim czy nawet retro. Zwykła oprawka, kolorowy kabel i dekoracyjna żarówka zawładnęły rynkiem oświetleniowym. W zależności od modelu mogą zawisać swobodnie na kablu lub finezyjnie zawijać się wokół zaczepów. Ciekawym dodatkiem do tego typu żyrandoli są klosze wykonane z drutu. Swoją budową dodają szyku i elegancji prostej i surowej formie. Druciany klosz sprawia iż cała konstrukcja wydaje się bardziej ciekawa, lżejsza iASTRAL lampa sufitowa dopasowana do wnętrza.

 

 Żarówki na kablu odnalazły swoje miejsce również w ogrodowych aranżacjach. Są idealnym oświetleniem gdy chcemy stworzyć romantyczny, pełen tajemniczości nastrój. Weranda opleciona girlandami żarówek umili nam letnie wieczory czy to w gronie znajomych czy też bliskiej nam osoby, a ciepły blask żarówki pozwoli nam odprężyć się po ciężkim dniu.

oswietlenie-ogrodowe.pl