Wczytuję dane...

Lampy pełne uroku

Lampy pełne uroku


Kinkiet ogrodowy OGR15

 Nastrojowy i romantyczny klimat w ogrodzie uzyskamy poprzez montaż tradycyjnych lamp. Stylowe oświetlenie doda charakteru i wyrazu całemu ogrodowi. W zależności od obszaru i zakątku jaki chcemy rozjaśnić takie modele lamp zakupimy. Do urokliwych altanek warto pokusić się o zakup kinkietów. Klasyczne lampy o finezyjnych kształtach zamontowane na słupach altan pozwolą nam na odprężenie po ciężkim dniu. Ciekawym rozwiązaniem są również wiszące lampy. Choć rozświetlają głównie środek altanki to ich klasyczna forma Lampa stojąca JASONdodaje uroku całej aranżacji.

 

 Tradycyjna budowa lamp idealnie komponuje się z romantycznym nastrojem w ogrodzie. Wysokie lampy ogrodowe prowadzące nas alejką ku wejściu do domu pozwalają nie tylko bezpiecznie trafić do wejścia ale również wprowadzają nas w klimat odprężenia i domowego ciepła. Słupki ogrodowe idealnie sprawdzą się jako oświetlenie na tarasie, zaznaczając granicę przy trawniku. Niskie lampy do ogrodu o klasycznej budowie świetnie rozjaśnią schody czy ciLampa stojąca OGR15ekawe rośliny w naszym przydomowym zakątku.

 

 Wybierając oświetlenie do ogrodu należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd lampy, tak by pasowała do aranżacji ogrodu, ale również na barwę światła jaką będzie emitowała. Chcąc zachować w ogrodzie aurę tajemniczości i spokoju powinniśmy zrezygnować z ostrego światła, na rzecz nastrojowych mlecznych czy dymionych kloszy, które idealnie sprawdza się w tej roli.

 

 Romantyczną aurę zapewnią nam klasyczne lampy, często przypominające te z epok zamków i książąt. To właśnie takie lampy, posiadające duszę stworzą niepowtarzalny nastrój w naszym ogrodzie po zmroku.

oswietlenie-ogrodowe.pl