Wczytuję dane...

Nowoczesne lampy do naszego ogrodu

Nowoczesne lampy do naszego ogrodu

 

TARES lampa ogrodowa stojąca

 Gdy wieczory są już dłuższe i cieplejsze, wówczas chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Sezon grillowania i przesiadywania na werandzie czy w ogrodzie już w pełni. Chcąc cieszyć się klimatem spokoju i błogiego lenistwa dłużej warto zadbać o dobre oświetlenie w ogrodzie.

 

 Obecnie również w trendach oświetleniowych do ogrodu panuje moda na minimalizm i proste formy. W zależności od przestrzeni jaką mamy oświetlić taką wysokość lampy będziemy dobierać. Przy dużych obszarach warto pokusić się o Bright Lampa stojącamontaż wysokich lamp. Dzięki temu będziemy w stanie rozjaśnić duży obszar montując tylko kilka lamp. Na małej przestrzeni bardziej praktyczną będzie średnia bądź niska lampa. Metalowa lampa do ogrodu będzie najbardziej wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne jak i na uszkodzenia mechaniczne.

 

 Proste w budowie, surowe słupki to absolutny hit we współczesnych aranżacjach ogrodów. Praktyczne rozwiązania w najprostszych formach stworzą niezwykłe, często również zaskakujące iluminacje. Na rynku oświetleniowym góruje obecnie technologia LED. W połączeniu z obecnym trendem pozwala na zbudowanie wyjątkowego nastroju podczas spotkań w ogrodzie ze znajomymi przy minimalnym zużyciu energii.

 

 Nowinki technologiczne pozwalają nie tylko zaoszczędzić na energii, montując np. czujnikiCzujnik ruchu BLUESKY ruchu, tak by lampy włączały się gdy wyczują że jesteśmy w pobliżu a nie paliły się bez ustanku całą noc. Pomogą również z pomysłem rozjaśnić ogród, montując kolorowe diody LED. Pamiętając o głównych miejscach, które powinny zostać oświetlone warto pokusić się również o dekoracyjne elementy świetlne w ogrodzie. To one stworzą oryginalny, ekskluzywny nastrój. Idealnie sprawdzą się tutaj podświetlenia oczek wodnych, krzewów a nawet elewacji domu.

 

 Współczesne rozwiązania oświetleniowe pozwolą nam cieszyć się atmosferą spokoju i harmonii w naszym ogrodzie również po zmroku. A nowoczesne technologie sprawią iż te wieczorne przyjemności nie zrujnują naszego portfela.

 

oswietlenie-ogrodowe.pl