Wczytuję dane...

Rozświetlamy ogród lampami LED

Rozświetlamy ogród lampami LEDLIMA lampa ogrodowa stojąca LED

 

 Montaż oświetlenia LED w ogrodzie niesie za sobą wiele korzyści. Największym plusem takich lamp jest ich energooszczędna i ekologiczna forma. Barwa światła w słupkach ogrodowych czy kinkietach jest jaśniejsza i bardziej wyraźna niż w tradycyjnych oprawach. Dodatkowo takie lampy cechuje również dłuższa żywotność, czyli większa odporność na warunki atmosferyczne jak i uszkodzenia mechaniczne. Kolejnym atutem, choć niektórym mało znanym, jest to iż światło LED nie przyciąga owadów. To ultrafiolet (UV) przyciąga komary, muszki czy inne owady. Oświetlenie Lampa stojąca LED RIVERSIDELed nie emituje go, co pozwoli nam cieszyć się letnim grillowaniem przy zapalonym świetle bez obaw nadmiernego pokąsania przez komary.

 

 Decydując się na konkretny model powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na parametry danej lampy. Zewnętrzne oświetlenie powinno posiadać przynajmniej IP65. Jest to stopień ochrony przed wnikaniem wody, wilgoci jak i ciał stałych. Lampy LED montowane w ogrodzie powinny mieć również oznaczoną specyfikację temperatury, najlepiej by mieściła się w granicach -40°C do + 45°C. Led-owe oświetlenie z takimi parametrami pozwoli nam na długie i bezproblemowe korzystanie z lamp.

 

 Nowoczesne, zarazem proste modele słupków i kinkietów LED idealnie odnajdą się w minimalistycznych i współczesnych aranżacjach ogrodów. W zależności od tego co chcielibyśmy rozjaśnić, takich lamp będziemy poszukiwali. Do BALI lampa ogrodowa kinkiet LED oświetlenia ścieżek najczęściej wykorzystywane są słupki ogrodowe jak i niskie lampy. Drzwi wejściowe czy garażowe najlepiej rozświetlić kinkietem. Sprawdzi się on również jako dekoracyjne oświetlenie elewacji czy tarasu. Na dużych powierzchniach świetnie poradzi sobie wysoka lampa, wówczas rozjaśniony zostanie większy obszar.

 

 Dobrze dobrane oświetlenie w ogrodzie zapewni nam większe bezpieczeństwo na naszej posesji, a dzięki zastosowaniu technologii LED domowy budżet nie zostanie poważnie nadszarpnięty.

oswietlenie-ogrodowe.pl