Wczytuję dane...

Ponadczasowe oświetlenie witrażowe

PAPI Lampa WITRAŻOWAPonadczasowe oświetlenie witrażowe

 

 Lampy witrażowe kojarzone głównie z kościelnymi witrażami czy finezyjnie zdobionym oświetleniem w biblioteczkach domowych czy gabinetach. Motywy przedstawiane na kloszach lamp witrażowych mają najróżniejszą formę i kształty. Są to głównie elementy florystyczne, tj. kwiaty, liście czy pnącza, ale również geometryczne formy. Ostatnio nawet wśród witrażowego oświetlenia możemy spotkać surowe i proste formy, które idealnie wkomponują się w industrialny styl wnętrza.

 

  Lampy sufitowe z witrażowymi kloszami świetnie odnajdą się w sypialni jako oświetlenie dodatkowe. Cechą charakterystyczną tych lamp jest przytulne, nieco przyćmione światło, które doskonale sprawdzi się jako pomocnik w odprężeniu po ciężkim dniu. W salonie zaś SARGAN Kinkiet ścienny WITRAŻOWYciekawym rozwiązaniem są plafony, które rozpraszają światło na całą powierzchnię, a dzięki witrażowemu kloszowi dodadzą mu niepowtarzalnego klimatu.

 Witrażowe kinkiety to uniwersalne i dekoracyjne oświetlenie zarówno do przedpokoju, jak i salonu czy sypialni. Te małe dzieła sztuki wykonywane z wielu różnokolorowych kawałków szkła witrażowego łączone cyną lutowniczą potrafią zachwycić nie jednego.

Lampa witrażowa Ważka Najbardziej popularnymi wśród oświetlenia witrażowego są lampy stołowe. Dodają elegancji i prestiżu całemu pomieszczeniu. Ustawione na pięknym, dużym biurku są niezwykłą dekoracją nawet gdy nie świecą. Gra kolorów i zdobień na kloszach sprawia iż odnajdą się one w każdym wnętrzu.

 

 Witrażowe lampy to niepowtarzalna ozdoba, która wprowadzi niezwykły klimat i ponadczasowe piękno w pomieszczeniach. Będą też idealnym prezentem dla osób ceniących sztukę i elegancję w najwyższym wydaniu.

 

 

oswietlenie-ogrodowe.pl