Wczytuję dane...

Dekoracyjna rola światła w ogrodzie

Dekoracyjna rola światła w ogrodzie

Lampa stojąca EMILIA  Oświetlenie w ogrodzie ma nie tylko pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa jego użytkownikom, ale również dodać klimatu i wyjątkowości naszemu ogrodowi po zmroku. Dekoracyjne rozjaśnienie mroku w ogrodzie kojarzy nam się przede wszystkim z modnie oświetloną elewacją domu. Decydując się na taką aranżację lamp odsuwamy na dalszy plan teren wokół, czyli ogród, dlatego też warto zadbać również i o jego rozjaśnienie.  

 Bajecznie rozświetlone ścieżki do domu czy altanki to niezwykły element dekoracyjny. Taka aranżacja oświetlenia nie tylko pomoże w odnalezieniu drogi do domu ale również wpra Lampa ogrodowa WHITNEYwi nas w odpowiedni nastrój, spokoju i relaksu. Do uzyskania takiej kompozycji idealnie sprawdzą się stojące lampy średnie bądź wysokie, w zależności od powierzchni ogrodu. Fajnym dodatkiem są mleczne bądź dymione klosze, które pięknie rozproszą i nadadzą ciepłej barwy lampom. 

 Ciekawym zabiegiem dodającym oryginalności i charakteru całemu ogrodowi jest podświetlenie krzewów czy drzew od dołu. Dzięki takiej kompozycji rośliny staną się niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym ogrodu a nie tylko budzącym lęk w ciemności krzewem. Lampa wbijana TIBORW tej roli świetnie odnajdą się reflektory, które możemy skierować w dowolnym kierunku.

 Oczka wodne, strumyki czy mostki są niezwykłym dodatkiem zdobiącym ogród, niestety po zachodzie słońca bez odpowiedniego oświetlenia zupełnie niewidocznym. Wodę stojącą czyli oczka wodne, stawy fajnie jest podświetlić od dołu. Ukaże to zarówno taflę wody jak i to co znajduje się na dnie. Jest to możliwe dzięki lampom o wysokiej klasie IP. Na strumyki czy rzeczki, blask lampy warto jednak skierować z powierzchni. Skrząca się w blasku reflektorów woda urzeknie każdego z gości.  

 

 Dekoracyjne oświetlenie pomaga w wyeksponowaniu zalet Twojego ogrodu. Dzięki niewielkim zabiegom i pomysłowości, gra światła i cieni może stworzyć w nim niepowtarzalną iluminację świetlną, którą będziecie mogli podziwiać w swoim ogrodzie co wieczór.

oswietlenie-ogrodowe.pl