Wczytuję dane...

Łazienka- postaw na kinkiet!

Łazienka- postaw na kinkiet! 

ATRIA Lampa ścienna

 Odpowiednio dobrane oświetlenie do łazienki pozwoli nam na komfortowe i bezpieczne korzystanie z pomieszczenia. Do rozświetlenia łazienki możemy wykorzystać różne rodzaje lamp, od plafonów po kinkiety czy oprawy wpuszczane. W zależności od powierzchni jaką zajmuje łazienka możemy pozwolić sobie na kilka rodzajów lamp. Przy małej powierzchni zbyt duża ilość oświetlenia może nas przytłoczyć. Kinkiet jest jednym z rodzajów lamp, który ma szerokie zastosowanie we wnętrzach, zarówno praktyczne jak i dekoracyjne.  

 

 W łazience mamy kilka stref o które warto zadbać by były odpowiednio oświetlone. Lustro jestAVES Lampa ścienna jednym z takich miejsc, zwłaszcza dla Pań. Kinkiet idealnie sprawdzi się w tej roli. Jednak by uzyskać równomierne oświetlenie twarzy warto zamontować je po obu stronach lustra.  

 

  Kolejnym rodzajem oświetlenia w łazience, które powinniśmy zastosować jest górne, jasne światło. Pamiętajmy że w łazienkach nie zawsze jest okno, więc dostęp światła naturalnego jest tu ograniczony. Żyrandol umieszczony na suficie to najbardziej popularne rozwiązanie. A może bardziej nietuzinkowy pomysł? Umieszczając kilka kinkietów na ścianie możemy uzyskać tą samą barwę światła i jednocześnie zadbać o dekoracyjny wyraz łazienki.

CORINA Kinkiet pojedynczy Po ciężkim dniu zbyt jasna barwa światła w łazience zwyczajnie stanie się uciążliwa, ale zapalenie tylko połowy zamontowanych kinkietów pozwoli nam uzyskać przyjemne, nieostre światło. Dzięki czemu łatwiej będzie nam się zrelaksować po ciężkim dniu.

 Wybierając oświetlenie do łazienki powinniśmy pamiętać by zwrócić uwagę na klasę szczelności ze względu na dużą wilgotność w tym pomieszczeniu. Warto również zadbać o wygląd zewnętrzny lamp i podczas zakupu wybrać takie by pasowały do stylu w jakim utrzymana jest łazienka.

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/