Wczytuję dane...

Wiszące lampy ogrodowe

Wiszące lampy ogrodoweLampa ogrodowa wisząca MUNCHEN

 Podstawową funkcją oświetlenia w ogrodzie jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas poruszania się po zmroku. Warto jednak zwrócić uwagę na to iż światłem możemy udekorować ogrodową przestrzeń. Dobrze rozplanowane oświetlenie połączy stronę praktyczną z wizualną. 

 

Wiszące lampy ogrodowe to rzadko wybierany model lamp. Głównym powodem jest ograniczone pole montażu. Na ogół używamy ich do rozświetlania altanek, tarasów czy drzwi wejściowych. Najbardziej znanym modelem są lampy o klasycznej budowie z urokliwymi witrażowymi szybkami, zawieszone na łańcuchu. Fajnym rozwiązaniem jest możliwość Lampa ogrodowa wisząca  OG-45regulacji długości łańcucha, dzięki czemu możemy dopasować wysokość źródła światła do naszych potrzeb,tak by nie oślepiać siedzących przy stole gości. Jednak i tu wkroczyła nowoczesna forma. Obecnie możemy znaleźć również lampy wiszące w stylu industrialnym, co spodoba się zapewne miłośnikom prostych i surowych form. Wybierając taką lampę powinniśmy zwrócić uwagę na obszar, w jakim mieszkamy. Jeśli częstym zjawiskiem są silne wiatry, wichury to jednak warto zainwestować w stabilne i pewne oświetlenie. Wiszące lampy to przede wszysLampa ogrodowa wisząca BABYLONtkim nastrojowe, ciepłe światło. Dodadzą naszym altankom romantyzmu i odrobiny tajemniczości. Taka aranżacja na tarasie sprawdzi się podczas licznych spotkań gdzie mało ostre światło pozwoli nam na odprężenie po ciężkim dniu.  

 

 Odpowiednio dobrane i skomponowane oświetlenie podkreśli niezwykłość naszego ogrodu i pozwoli nam cieszyć się jego oryginalnością również po zachodzie słońca. Osobliwy urok lamp wiszących jedynie podkreśli ten efekt, więc nie bójmy się postawić na wiszące lampy w naszym ogrodzie.http://oswietlenie-ogrodowe.pl/