Wczytuję dane...

Lampy w stylu retro!

Lampy w stylu retro! 

 

Lampa sufitowa 1-pł 9586-1RC PATYNA

  Obecnie coraz częściej w sklepach widzimy lampy z domu naszych dziadków, czyli powraca moda na lampy w starym stylu. Oświetlenie w stylu retro świetnie odnajdzie się w obecnych trendach aranżacyjnych. Retro lampy idealnie wkomponują się w klimaty stylów skandynawskich, industrialnych czy vintage.  

 

 Styl retro najczęściej kojarzy nam się z wiszącym żyrandolem ze świecami. Te żyrandole przypominają nam klimat wakacji u babci, gdzie zawsze pachniało smaczną zupą. Chcąc przenieść atmosferę takiego domowego ciepła warto pomyśleć o zakupie oświetlenia w tym właśnie stylu. Bo takie małe rzeczy jak stylowa lampa czy wyszukany żyrandol nadają charakteru pomieszczeniom.  

 Wenecja II kinkiet

 Takie lampy będą pasowały niemal do każdego zakątka naszego domu. Przyćmione, sprawiające wrażenie magicznego, światło pozwoli nam na uspokojenie nerwów po ciężkim dniu. Kinkiety retro zamontowane w salonie, jako dodatkowe oświetlenie punktowe pozwoli na zachowanie klimatu domowego ciepła i spokoju. Zamontowane zaś w łazience, pomogą nam w odprężeniu się i zrzuceniu ciężaru minionego dnia. W sypialni stłumiony blask żarówki pozwoli nam na wyciszenie przed snem. Lampa stojąca retro ustawiona przy ulubionym fotelu do czytania pomoże nam w oderwaniu się od codziennych problemów i zabierze nas w niezwykły świBELUGA żyrandol 1-pł ZŁOTO MATat lektury.

 

 Styl retro to nie tylko stare i zakurzone lampy znalezione u babci na strychu, ale również te nowoczesne oświetlenie, które zostało wystylizowane na taki właśnie klimat. Projektanci często poszukujący inspiracji do nowych aranżacji czerpią pomysły z ''dawnych czasów'', stąd ten powrót do klimatów retro.http://oswietlenie-ogrodowe.pl/