Wczytuję dane...

Oświetlenie w ogrodzie zimą

Oświetlenie w ogrodzie zimą

Lampa ogrodowa stojąca OGR19

 

  Po jesiennych słotach i szarugach z niecierpliwością wypatrujemy słonecznych dni. Kiedy za oknem pojawi się pierwszy śnieg powraca nam chęć do wyjścia za zewnątrz. Niestety zimą zmierzch zapada szybciej, co nie oznacza że nie możemy pozostać w ogrodzie. Odpowiednie oświetlenie ogrodowe pozwoli nam korzystać z ulubionych zakątków również po zmroku.

 Wysoka lampa ogrodowa nie tylko rozświetli blaskiem duży obszar, ale również podświetli koronę drzewa, któremu doda magii i uroku. Nasz ogród mimo iż zapadł w sen zimowy i okryty został kołderką ze śniegu nadal może nas zachwycać.

Lampa ogrodowa kinkiet 1-pł OG-18 Oświetlenie ogrodu zimą to nie tylko czas, w którym dekorujemy drzewka czy taras lampkami choinkowymi. Zacznijmy już teraz cieszyć się magią jaką daje pięknie rozświetlony ogród i padający śnieg. Słupki ogrodowe zamontowane wzdłuż alejki oświetlą drogę do domu, a kinkiety umieszczone przy drzwiach czy na elewacji podświetlą zwisające sople. Dzięki dobrze dobranemu oświetleniu możemy się cieszyć pięknem ogrodu nie tylko latem ale również zimą.   

  

 Oświetlenie w ogrodzie pełni nie tylko dekoracyjną funkcję ale również pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa. Zimową porą, kiedy szybko robi się ciemno, a my wracamy zmęczeni po Lampa stojąca OGR14pracy łatwo ulec urazom. Oblodzona ścieżka, śliskie schody, przymarznięte przeszkody, bez odpowiedniego oświetlenia trudne do zauważenia. Wówczas idealnie sprawdzą się średnie lampy ogrodowe zamontowane przy ścieżkach komunikacyjnych czy wysokie latarnie umieszczone na podjeździe, garażu przy domu. Nawet niskie lampy ogrodowe ustawione na schodach pomogą ominąć oblodzone stopnie i uniknąć urazu.  

 

  Oświetlenie w ogrodzie zimą jest sprawą kluczową, jeśli chcemy zapewnić bezpieczeństwo sobie jak i rodzinie. Pięknie rozświetlony ogród to również niezwykły efekt wizualny, który możemy zyskać tylko o tej porze roku. Choć obecnie ogród nie może nas zachwycić pięknem roślin , należy nie zapominać iż urok drzemie w nim przez cały rok.  

 

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/