Wczytuję dane...

Lampy podłogowe

Lampy podłogoweAB-20 Lampa podłogowa z abażurem

 Lampy podłogowe to doskonały sposób na doświetlenie wnętrza, zwłaszcza tych zakątków gdzie oświetlenie główne nie jest wystarczające. Kącik przy oknie, kominku, gdzie wieczorną porą zatapiamy się w ulubionej lekturze czy biurko przy którym pracujemy do późnych godzin powinno Lampa podłogowa KOLORY AB-07być dobrze oświetlone, ponieważ zbyt mała ilość światła utrudni nam pracę i dodatkowo bardziej obciąży oczy zmęczone już po całym dniu. Również ze względu na funkcje dekoracyjne warto zadbać by była to przemyślana decyzja.

    Należy wybrać takie źródło światła by czytany tekst był dobrze widoczny dla oczu, a jednocześnie by blask lampy tworzył miły nastrój rozjaśniając mrok wokół. Tutaj najlepiej sprawdzą się lampy podłogowe, dzięki którym nie potrzebne będzie ustawienie dodatkowych mebli. Lampa i fotel w zupełności nam wystarczą by zatracić się w lekturze ulubionej książki. 

 Lampa podłogowa może również zastąpić kinkiet, nadając pomieszczeniu przyćmione, ciepłe światło. Zaletą takiej lampy jest możliwość przenoszenia jej w zależności od potrzeby, bez konieczności wiercenia w ścianie. Decydując się na zakup lampy podłogowej warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przydatną i praktyczną cechą jest możliwość Lampa podłogowa METALOPLASTYKA abażurregulacji wysokości i kątu padania światła. Wybierając lampę powinniśmy również zadbać o to by jej styl pasował do reszty oświetlenia i pomieszczenia w jakim ma się znaleźć. Takie lampy najczęściej widujemy w salonie. Podczas gdy oświetlenie górne jest zbyt jaskrawe lampa podłogowa nada pomieszczeniu ciepłej, stonowanej barwy. Decydując się na zakup lampy zadbajmy o to by pasowała do pozostałej części oświetlenia.  

 

   ObecŁH3 Lampa podłogowa MERKURY wenge DREWNOnie w aranżacji salonów króluje styl skandynawski, prosty, minimalistyczny a zarazem funkcjonalny. Niezwykle modne stały się wówczas lampy podłogowe na drewnianej stopce, statywie w połączeniu z żarówką dojącą ciepłe światło czy abażurem o prostej budowie. Taka lampa jak najbardziej spełni oczekiwania względem estetyki i oryginalności jak i rozświetli całe pomieszczenie gdy zajdzie taka potrzeba. Głównym zadaniem lampy podłogowej jest doświetlenie, czyli ma służyć jako dodatkowe rozjaśnienie pomieszczenia, choć niektóre modele lamp z pewnością mogą zastąpić górne, główne oświetlenie. Funkcja jaką będzie pełniła w naszym domu zależy przede wszystkim od nas.

http://oswietlenie-ogrodowe.pl/