Wczytuję dane...

Eleganckie oświetlenie kryształowe

Eleganckie oświetlenie kryształowe

 Lampa sufitowa

 Poszukując odpowiedniego oświetlenia do mieszkania często wybieramy je nie zdając sobie sprawy jak ważnym jest elementem. To oświetlenie doda klimatu naszemu domowi oraz zapewni bezpieczeństwo. Kryształowe oświetlenie pasuje do wielu stylów, od klasycznego, skąd pochodzi sam żyrandol, do stylu glamour czy nowoczesnych wnętrz.  

 Salon jest jedAURORA ZLOTO żyrandolnym z ważniejszych pomieszczeń, jest wizytówką domu, ponieważ to tu przyjmujemy gości czy zwyczajnie spożywamy posiłek z rodziną. Żyrandol do salonu powinien być na tyle duży by rozświetlić możliwie największą powierzchnię, ale należy zwrócić uwagę by nie przytłoczył całego pomieszczenia. Kryształowy żyrandol kojarzy nam się najczęściej z elegancją, wyniosłością a czasem z przepychem. Takie oświetlenie nierzadko spotykane jest w kościołach, pałacach, rezydencjachCARMEN Lampa stołowa kryształowa czy salach weselnych. Dla osób lubiących kryształy będzie to idealna dekoracja do salonu. Oczywiście takie oświetlenie do domu jest nieco mniejsze i skromniejsze niż te w pałacach, mimo to nie straciło swego uroku i elegancji. Najczęściej jest umieszczany nad stołem w salonie, dzięki temu rozświetla całe pomieszczenie i nadaje rodzinnym spotkaniom podniosłości jako wyrafinowana dekoracja. Całość dopełnić mogą lampy stołowe, które będą pełniły rolę oświetlenia punktowego, uzupełniającego.

Salon to nie jeAURORA ZŁOTO kinkiet dyne pomieszczenie, w którym możemy pokusić się o tak wyszukane oświetlenie. Kryształowe żyrandole mogą przybierać najróżniejsze kształty, kolory czy wielkości, dlatego równie dobrze możemy dopasować taki żyrandol do łazienki czy sypialni, gdzie pozwoli nam się odprężyć dzięki klimatycznie odbijającym światło kryształom. Coraz częściej spotykane są także kinkiety z kryształowymi elementami. Oświetlenie kryształowe to nadal jednak symbol elegancji i wyszukanego gustu.

Oświetlenie ogrodowe